Akty nadania wręczył Starosta Lubartowski Jan Sławecki w obecności Wicestarosty Fryderyka Puły oraz Kierownika Wydziału Oświaty i Sportu Aleksandry Kociszewskiej. Uroczystość odbyła się 26 sierpnia 2025 roku.
Tego dnia tytuł nauczyciela mianowanego oficjalnie odebrało trzech nauczycieli, którzy 31 lipca 2025 roku z powodzeniem zdały egzamin przed komisją egzaminacyjną:
- Anna Mieleszczyk-Tajer – nauczyciel plastyki i wychowawca w internacie w Zespole Szkół w Ostrowie Lubelskim,
- Aleksandra Podstawka – nauczyciel języka polskiego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie,
- Ewa Mitura – nauczyciel matematyki i fizyki w RCEZ w Lubartowie.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.