Reklama

Reklama

Lubartów: uczennica RCEZ doceniona w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Lubartów: uczennica RCEZ doceniona w ogólnopolskim konkursie plastycznym - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Talent plastyczny uczennicy Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie Klaudii Kęski po raz kolejny został dostrzeżony i doceniony na arenie ogólnopolskiej.

Reklama

Klaudia Kęska - uczennica klasy I Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik ekonomista zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Rzeka - dziedzictwo natury, kultury i tradycji" zorganizowanym przez Dom Kultury w Łapach. Tematem konkursu były polskie rzeki i ich naturalne i historyczno - kulturowe dziedzictwo. Celem konkursu było poszerzanie wiedzy na temat otaczającego nas krajobrazu naturalnego - rzeki - jako obrazu tworzonego przez działalność pokoleń, kształtowanie świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić piękno i majestat rzek w różnych porach roku.

 

Na konkurs wpłynęły 704 prace plastyczne ze 122 placówek, jury podkreśliło wysoki poziom prac, pomysły i warsztat twórczy uczestników konkursu. Klaudia osiągnęła ogromny sukces znajdując się wśród osób wyróżnionych. Należy dodać, że Klaudia bardzo chętnie bierze udział w różnych konkursach. Na konkurs wpłynęły 704 prace plastyczne ze 122 placówek, jury podkreśliło wysoki poziom prac, pomysły i warsztat twórczy uczestników konkursu. Klaudia osiągnęła ogromny sukces znajdując się wśród osób wyróżnionych. Należy dodać, że Klaudia bardzo chętnie bierze udział w różnych konkursach.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy