Reklama

Reklama

Klasa w II LO w Lubartowie w nauczaniu zdalnym. W kwarantannie m.in. przewodniczący Rady Miasta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Klasa w II LO w Lubartowie w nauczaniu zdalnym. W kwarantannie m.in. przewodniczący Rady Miasta - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W jednej z klas w II LO w Lubartowie stwierdzono przypadek koronawirusa. Zajęcia w tej klasie odbywają się zdalnie.

Reklama

Na stronie internetowej II LO w Lubartowie opublikowany został komunikat:

 

"Ze względu na sytuację epidemiologiczną na podstawie art. 18 ust. 2a i 2c rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2020 r. poz. 1166 ze zmianami), po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lubartowie oraz zgody organu prowadzącego,

ZAWIESZAM W OKRESIE OD 12 DO 16 PAŹDZIERNIKA 2020 R. ZAJĘCIA WSZYSTKCIH UCZNIÓW KLASY 2G

 

W okresie zawieszenia zajęcia wyżej wymienionych uczniów będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 r. poz. 493 ze zmianami)"

 

Komunikat podpisała dyrektor II LO Halina Zdunek.

 

- Zajęcia odbywają się zdalnie ze względu na stwierdzenie koronawirusa u jednego z uczniów. Jest to przypadek potwierdzony. Kuratorium jest powiadomione - informuje rzecznik Urzędu Miasta Łukasz Chomicki.

 

Grzegorz Gregorowicz, przewodniczący Rady Miasta, poinformował na facebooku, że przebywa na kwarantannie. W rozmowie ze Wspólnotą powiedział:

- W klasie mojego syna w II LO stwierdzono przypadek koronawirusa. Po konsultacji z Sanepidem skierowano klasę na zdalne nauczanie. W piątek Sanepid zadzwonił do nas, że jako rodzice mamy pozostać w kwarantannie. Czuję się dobrze, czekam niecierpliwie, żebym mógł wrócić w objęcia rzeczywostości. Zadziałał system ochrony zdrowia, jest to potrzebne, żeby powstrzymać ten żywioł.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE