Polesie Kock pokonało Orła Urzędów. Udane zwieńczenie sezonu w okręgówce

Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Polesie Kock pokonało Orła Urzędów. Udane zwieńczenie sezonu w okręgówce - Zdjęcie główne

Polesie zakończyło sezon na siódmym miejscu w tabeli | foto DSM/Archiwum

Sport Wygrana 4:1 na koniec sezonu KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej. Polesie Kock wygrało w piątek u siebie z Orłem Urzędów.

Polesie chciało udowodnić na koniec rozgrywek, że miejsce w górnej części tabeli nie jest przypadkiem. Goście przyjechali do Kocka pogodzeni ze spadkiem do A-klasy.

Gospodarze wywiązali się ze swojej roli wzorowo, choć w tym spotkaniu nie dowodził nimi szkoleniowiec Grzegorz Białek, którego zatrzymały sprawy osobiste.

W 22. minucie wynik meczu otworzył syn trenera - Michał Białek, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Adrian Pikul. Choć niedługo po zmianie stron Orzeł zdobył bramkę kontaktową, to za chwilę nadzieje przyjezdnych zgasił niezawodny Arkadiusz Adamczuk, który w przeciągu dwóch minut dwa razy wpisał się na listę strzelców.

- Zagraliśmy w piątek, na prośbę naszych zawodników. Goście się zgodzili, mimo, że mieli problemy ze składem. Przyjechali w 12. do nas i walczyli. Mecz był jednak pod naszą kontrolą - opisuje Leon Filipek, kierownik zespołu z Kocka.

Polesie Kock - Orzeł Urzędów 4:1 (2:0)
Bramki: Białek 22', Pikul 30', Adamczuk 58', 60' - 53'.
Polesie: B. Mitura - Pożarowszczyk, Zieliński, Dobosz, Rukasz, Białek, Muzyka (58' Gruba), Majcher, Drewienkowski, Pikul (64' Golda), Adamczuk.
Żółte kartki: brak.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM (22.06) WYDANIU WSPÓLNOTY LUBARTOWSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL