Prezydent Karol Nawrocki w Lublinie: Zawsze będę stał murem za mundurem Straży Granicznej (zdjęcia) W sobotę, 16 maja, o godzinie 12:00 na Placu Zamkowym w Lublinie odbyły się Centralne Obchody Święta Straży Granicznej, połączone z jubileuszem 35-lecia powołania tej formacji. W uroczystościach wziął udział Prezydent RP Karol Nawrocki, który wręczył funkcjonariuszom odznaczenia państwowe oraz (...)