Radna Pasikowska: Pracuję zdalnie, więc potrzebuję biura Klub Wspólny Lubartów chce wygaszenia mandatu radnej Beaty Pasikowskiej z opozycyjnego klubu Inicjatywa dla Lubartowa. Sprawa zrobiła się głośna nie tylko w Lubartowie, pisze o niej portal Jawny Lublin, cytując także Wspólnotę Lubartowską. (...)