Reklama

Reklama

Ze Wspólnego Lubartowa do Wspólnoty Lubartowskiej. Transfer radnego Teodora Czubackiego

Opublikowano:
Autor:

Ze Wspólnego Lubartowa do Wspólnoty Lubartowskiej. Transfer radnego Teodora Czubackiego - Zdjęcie główne

Radny Teodor Czubacki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Od 30 września radny Teodor Czubacki jest członkiem klubu Wspólnota Lubartowska.

Reklama

Radny Teodor Czubacki był jednym z najbardziej aktywnych członków klubu Wspólny Lubartów - z szeregów tej formacji wywodzi się burmistrz Krzysztof Paśnik.

Radny Czubacki na czerwcowej sesji podczas dyskusji nad absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza wstrzymał się od głosu. Wcześniej wyjaśniał w rozmowie ze Wspólnotą, że zrobi tak, ponieważ miasto nie wykonało pewnych inwestycji, które radny uważa za słuszne.

W odpowiedzi na zachowanie radnego Czubackiego na sesji absolutoryjnej, klub podjął decyzję o wykluczeniu go ze swoich szeregów. Jednocześnie sam Teodor Czubacki zrezygnował z członkostwa w klubie. Od tamtj pory był radnym niezrzeszonym, ale na sesjach Rady Miasta siedział obok radnych z opozycyjnego klubu Wspólnota Lubartowska.

- Od 30 września radny Teodor Czubacki jest członkiem klubu Wspólnota Lubartowska - poinformował na sesji 4 października przewodniczący tego klubu, radny Marek Polichańczuk.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy