SP 3 w Lubartowie Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

SP 3 w Lubartowie Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców - Zdjęcie główne

Informacje lubartowskie W finale Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców wystąpiły trzy szkoły.

W październiku 2021 roku rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii "Igrzyska Młodzieży Szkolnej". Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z następujących szkół:  Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie oraz Szkoła Podstawowa w Łucce. Na pierwszym miejscu podium uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie wygrywając wszystkie swoje mecze, uzyskując jednocześnie awans do finału tych rozgrywek .
    W dniu 13 października 2021 roku rozegrany został Finał Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii "Igrzyska Młodzieży Szkolnej". W zawodach udział wzięły 3 zespoły które zagrały ze sobą systemem "każdy z każdym". Zespołem który wygrał wszystkie mecze okazał się zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie. Wygrana w turnieju dała Sp3 awans do Mistrzostw Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców.