Reklama

Reklama

Przewodniczący Rady Miasta Lubartów zrezygnował z funkcji. Grzegorz Gregorowicz opuścił obrady

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Przewodniczący Rady Miasta Lubartów zrezygnował z funkcji. Grzegorz Gregorowicz opuścił obrady - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Głosowanie nad odwołaniem przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Gregorowicza nie będzie potrzebne. Sam zrezygnował z tej funkcji.

Reklama

Trwa nadzwyczajna sesja Rady Miasta Lubartów. Jeszcze przed przyjęciem porządku obrad przewodniczący Grzegorz Gregorowicz wygłosił komunikat:

- Za chwilę złożę rezygnację z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Lubartów na piśmie. Wyznaczam w trybie par. 24 ust. 2 Statutu  zastępcę przewodniczącego pana Grzegorza Siwka do prowadzenia obrad tej sesji do czasu, gdy to będzie konieczne.  Ponieważ z treści tego paragrafu wynika, że mogę wyznaczyć zastępcę do prowadzenia obrad tylko wtedy, gdy jestem nieobecny, to opuszczam to zebranie - powiedział.

Wniosek o odwołanie Grzegorza Gregorowicza złożyła grupa radnych po tym, jak 27 lutego przerwał sesję Rady Miasta na dwa tygodnie i nie poddał pod głosowanie wniosków składanych przez Marka Polichańczuka. Radni złożyli skargę do wojewody, który uznał, że przewodniczący naruszył prawo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy