Reklama

Reklama

Policja apeluje: przy szpitalu w Lubartowie parkujcie prawidłowo!

Opublikowano:
Autor:

Policja apeluje: przy szpitalu w Lubartowie parkujcie prawidłowo! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Policjanci apelują o stosowanie się do znaków drogowych, wskazań dotyczących dostępności miejsc dla pojazdów uprzywilejowanych, niezastawianie przejazdów czy np. dróg pożarowych przy szpitalu w Lubartowie - pisze sierż. szt. Jagoda Stanicka z KPP w Lubartowie.

Reklama

Do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie docierają informacje o nieprawidłowym parkowaniu pojazdów tj. niestosowanie się do znaków, parkowanie w rejonie skrzyżowania czy przejścia dla pieszych, zastawianie wjazdów, parkowanie pojazdów na chodnikach czy miejscach dla osób niepełnosprawnych w rejonie szpitala przy ulicy Cichej w Lubartowie. Przypominamy o stosowaniu się do panującego oznakowania i nie tamowaniu ruchu.

Policjanci apelują do kierowców, aby parkowali w miejscach do tego wyznaczonych i nie zajmowanie miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, nie będąc do tego uprawnionym. Lubartowski szpital udzielając świadczeń medycznych dokłada wszelkich starań, by dotrzeć do osoby potrzebującej pomocy jak najszybciej. Prosimy o nieblokowanie dróg ewakuacyjnych i dojazdowych, bo tak pozostawione pojazdy uniemożliwiają często przejazd służbom medycznym udzielającym pomocy osobom potrzebującym.

W ostatnim czasie na terenie i w obrębie szpitala pracują ekipy budowlane, które również mają utrudniony dojazd do miejsc pracy.

Funkcjonariusze przypominają i informują, że w takich sytuacjach podejmowane będą czynności związane z egzekwowaniem przestrzegania obowiązujących przepisów, mowa tutaj o pouczeniach i mandatach karnych a także odholowywaniu niewłaściwie zaparkowanych pojazdów. Będzie się to wiązało z koniecznością opłaty za wezwanie holownika i odholowanie pojazdu na parking.

Apelujemy do kierowców o prawidłowe parkowanie!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy