Reklama

Reklama

Krzysztof Paśnik z absolutorium. Rysa w koalicji popierającej burmistrza Lubartowa

Opublikowano:
Autor:

Krzysztof Paśnik z absolutorium. Rysa w koalicji popierającej burmistrza Lubartowa - Zdjęcie główne

Burmistrz Krzysztof Paśnik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Większość radnych poparła absolutorium. Ale nie wszyscy radni koalicyjni dali głos za.

Reklama

Radni oceniali wykonanie budżetu za 2021 r. przez burmistrza Krzysztofa Paśnika. 

Dochody budżetu były zaplanowane na ponad 112,8 mln zł. Do końca 2021 r. zostały wykonane w wysokości ponad 114,9 mln zł, co daje 101,84 proc. planu. Wydatki były zaplanowane na ponad 121,7 mln zł, wykonanie wyniosło ponad 108,3 mln zł (89 proc. planu.). Według raportu o stanie gminy na zadania inwestycyjne wydano ponad 12,5 mln zł.

Najpierw radni głosowali nad wotum zaufania po przedstawieniu raportu o stanie gminy. Spośród 12 radnych koalicji Wspólny Lubartów - PiS za wotum zaufania dla burmistrza głosowało 11. Teodor Czubacki z klubu Wspólny Lubartów wstrzymał się od głosu. 8 radnych było przeciw. 

Tak samo rozłożyły się głosy podczas przyjmowania uchwały o udzieleniu absolutorium burmistrzowi po przedstawieniu sprawozdania finansowego. 11 głosów wystarczyło, żeby burmistrz absolutorium otrzymał, mimo wstrzymania się od głosu koalicyjnego radnego Teodora Czubackiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy