Reklama

Reklama

Dzielnicowi na spotkaniu z młodzieżą. Policjanci w Szkole Umiejętności w Lubartowie

Opublikowano:
Autor:

Dzielnicowi na spotkaniu z młodzieżą. Policjanci w Szkole Umiejętności w Lubartowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie W spotkaniu 13 października wzięło udział 64 uczniów, także z Ukrainy i Białorusi.

Reklama

Dzielnicowi młodszy aspirant Grzegorz Smolak, aspirant Norbert Ćmiel a także sierżant sztabowy Jagoda Stanicka spotkali się po raz kolejny z młodzieżą, aby porozmawiać o jej bezpieczeństwie. Tematem pogadanki była demoralizacja, odpowiedzialność prawna nieletnich za popełnione czyny karalne, konsekwencje prawne wynikające z naruszenia przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Dyskutowano również o zagrożeniach wynikających z niewłaściwego użytkowania Internetu. Mowa tutaj o cyberprzemocy i hejcie. Tematem dodatkowym była również agresja i przemoc a także przeciwdziałanie tym zjawiskom. Dzielnicowi starali się w sposób jak najbardziej przystępny przekazać najważniejsze informacje i porozmawiać z młodzieżą na tematy, które są dla nich istotne.

W spotkaniu udział wzięły 64 osoby z klas łączonych, gdzie uczy się młodzież z Ukrainy, Białorusi i Polski. Uczniowie zadawali pytania, podejmowali dyskusję i prezentowali posiadaną wiedzę z zakresu poruszanej problematyki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy