Włamywacz przed policjantami ukrył się na strychu i... zawinął w dywan

wiadomosci 45-latek z powiatu lubartowskiego usłyszał, że policjanci weszli do domu, ukrył się więc na strychu i zawinął w dywan.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 4 sierpnia 2020 11:55 | Aktualizacja: 4 sierpnia 2020 11:57

Wczoraj  przed godziną 15:00 dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu w miejscowości Michów. Z przekazanej informacji przez sąsiada wynikało, że do sąsiedniego domu, ktoś najprawdopodobniej się włamał. Niezwłocznie na miejsce pojechali policjanci. Mundurowi zauważyli wybitą szybę w oknie.

 

Funkcjonariusze zachowując zasady bezpieczeństwa weszli do środka sprawdzić czy ktoś jest w środku. Po sprawdzeniu pomieszczeń mieszkalnych postanowili wejść na strych domu. Tam policjanci ujawnili mężczyznę, który ukrył się przed nimi zawijając się w dywan.

 

Sprawcą włamania okazał się 45-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego. Mężczyzna był już dobrze zanany policjantom ponieważ wcześnie notowany był za podobne przestępstwa.

 

45-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonane dalsze czynności procesowe. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Czerwone Brygady zalogowany

    Aldomoro ujety