Reklama

Ukrył narkotyki w paczce po papierosach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Rafal Olechowski

Ukrył narkotyki w paczce po papierosach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Kocka podczas kontroli, u 25-latka ujawnili substancje narkotyczne, m.in. haszysz i mefedron. Po badaniu narkotestem wyszło również, że 25-latek zażywał środki odurzające i najprawdopodobniej kierował samochodem pod ich działaniem. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek policjanci z Komisariatu Policji w Kocku w miejscowości Przytoczno, na parkingu zauważyli zaparkowany samochód marki Renault. Wewnątrz pojazdu było dwóch mężczyzn. Podczas kontroli jeden z mężczyzn, 25-letni mieszkaniec gm. Adamów, zaczął nerwowo i dziwnie się zachowywać. W samochodzie, pomiędzy przednim fotelem kierującego, a drążkiem dźwigni zmiany biegów policjanci znaleźli paczkę po papierosach, a w niej schowane środki narkotyczne, jak się później okazało, były to haszysz i mefedron. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego. Został zatrzymany i przewieziony do komendy w Lubartowie. Badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna znajduje się pod wpływem środków narkotycznych oraz, że najprawdopodobniej  kierował samochodem pod ich działaniem.

Za posiadanie środków narkotycznych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast  kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających lub substancji psychoaktywnych podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE