Dzisiaj (11 maja) w Ostrówku trwa kolejna edycja akcji charytatywnej Motoserce. To zlot motocyklowy połączony z piknikiem rodzinnym oraz akcją poboru krwi. Inauguracją tego wydarzenia był przejazd kolumny motocyklistów, którzy wyruszyli z Firleja, kierując się w stronę Ostrówka, gdzie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie imprezy.Podczas wydarzenia uczestnicy mają okazję skosztować regionalnych specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Nie brakuje również atrakcji dla miłośników motoryzacji – zainteresowani mogą przejechać się pitbike'ami oraz sprawdzić swój refleks na specjalnym symulatorze. Dla dzieci przewidziane są liczne animacje, a chętni mogą wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami.
Motoserce 2025. Konkurs na najgłośniejszy wydech, a pod sceną zaręczyny!
Opublikowano:
Autor: Oliwia Zielińska
reklama
Przeczytaj również:
Informacje lubartowskieDzisiaj (11 maja) w Ostrówku trwa kolejna edycja akcji charytatywnej Motoserce. To zlot motocyklowy połączony z piknikiem rodzinnym oraz akcją poboru krwi.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.