Reklama

Reklama

RCEZ w Lubartowie otrzymało tytuł Szkoły innowacji

Opublikowano: 26 kwietnia 2021 11:06
Autor:

RCEZ w Lubartowie otrzymało tytuł Szkoły innowacji - Zdjęcie główne

Dyrektor RCEZ Dorota Bułgajewska - Muzyka trzecia od prawej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 23 kwietnia 2021 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta IX Gala wręczenia certyfikatów Lider Innowacji. W zaszczytnym gronie szkół wyróżnionych certyfikatem Szkoła Innowacji znalazło się Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Z rąk pani Kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji Teresy Bogackiej prestiżowe wyróżnienie - certyfikat Szkoła Innowacji odebrała dyrektor RCEZ pani Dorota Bułgajewska- Muzyka.

Reklama

 

Projekt certyfikacji szkół realizowany jest przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin i Lubelskiego Kuratora Oświaty. Certyfikat otrzymują szkoły, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej wyróżnia się wśród szkół Powiatu Lubartowskiego szeroką ofertą edukacyjną w kształceniu zawodowym, oferując jednocześnie dostęp do nowoczesnego wyposażenia szkoły, daje możliwość udziału w edukacyjnych projektach zawodowych i ciągle podnosi wymagania w procesie kształcenia kadry dydaktycznej. Szkoły zawodowe są obecnie przyszłością na rynku pracy. Innowacyjność to zwykle działania oświatowe, które wpływają na rozwój naszego świata, a myślenie, odkrywanie i projektowanie jest zawsze w najwyższej cenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.