Reklama

Radny Jan Mazurek zarobił grubo ponad trzysta tysięcy

Opublikowano:
Autor:

Radny Jan Mazurek zarobił grubo ponad trzysta tysięcy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wśród najlepiej zarabiających radnych są jeszcze: przedsiębiorca Janusz Pożak, były dyrektor PGK Lubartów Tomasz Marzęda, prezes Społem Lubartów Grzegorz Poznański i lekarz Jarema Paprocki.

Większość zarobków 75-letniego radnego powiatowego z gminy Firlej to dochody z prowadzonej przez niego przychodni lekarskiej. Wśród najlepiej zarabiających radnych są jeszcze: przedsiębiorca Janusz Pożak, były dyrektor PGK Lubartów Tomasz Marzęda, prezes Społem Lubartów Grzegorz Poznański i lekarz Jarema Paprocki.Sprawdziliśmy kondycję finansową członków Rady Powiatu Lubartowskiego - przeanalizowaliśmy ich oświadczenia majątkowe za 2019 rok. Kwoty zarobków podane w artykule to kwoty brutto.

 

Od dwustu tysięcy w górę
 

Na pierwszym miejscu wśród najlepiej zarabiających radnych powiatowych w ub. roku jest Jan Mazurek. To nie nowość, doświadczony samorządowiec od lat może pochwalić się imponującymi dochodami, głównie z prowadzenia przychodni lekarskiej w Firleju. W ub.r. 75-latek osiągnął łączne dochody na poziomie ponad 380 tys. zł.Kolejnym radnym w tej klasyfikacji jest Janusz Pożak. Były lubartowski kolarz dochody czerpie głównie z prowadzonej przez siebie firmy oraz zarządzania spółką. W 2019 roku osiągnął łączne zarobki w wysokości prawie 290 tys. zł.Niemałym wynagrodzeniem mogą się też pochwalić Tomasz Marzęda, Grzegorz Poznański i Jarema Paprocki. Pierwszy to były dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Lubartowie, a obecnie zastępca dyrektora w jednym z departamentów w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Poznański jest prezesem Społem w Lubartowie, a Paprocki to lekarz prowadzący własną przychodnię. Wszyscy zarobili w 2019 roku po ponad 200 tys. zł.


(…)
Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE