Reklama

Podpalacz z Kozłówki aresztowany

Opublikowano:
Autor:

Podpalacz z Kozłówki aresztowany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na około 230 tys. zł oszacowano wstępnie straty spalenia budynku gospodarczego w Kozłówce. Do sprawy zatrzymany został 33-letni mieszkaniec gm. Kamionka. Wczoraj Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

W minioną niedzielę w godzinach wieczornych dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał informację o pożarze budynku gospodarczego w Kozłówce. Na miejsce pojechali policjanci, którzy wspomagali działania straży pożarnej.

Do sprawy podpalenia stodoły  został zatrzymany 33-letni mieszkaniec gm. Kamionka, który najprawdopodobniej przyczynił się do podpalenia. 33-latek został przewieziony do komendy, gdzie została sporządzona dokumentacja. Mężczyzna przyznał się, że to on podpalił stodołę w Kozłówce.

Wstępnie oszacowane straty właściciela stodoły wyniosły około 230 tys. zł. W budynku znajdowały się maszyny rolnicze oraz płody rolne m.in. siano i słoma.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt tymczasowy. Za sprowadzenie niebezpieczeństwa życia lub zdrowia innych osób poprzez podpalenie grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE