Reklama

Reklama

Nabór wniosków na dotację na wymianę kopciuchów w Lubartowie

Opublikowano: 17 stycznia 2021 10:44
Autor: MK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto ogłosiło nabór wniosków na dotację na wymianę pieców na ekologiczne.

Reklama

Od 26 stycznia do 20 grudnia będzie można składać wnioski na dotację na wymianę pieca na ekologiczny. Jedna osoba może złożyć jednorazowo jeden wniosek. Jeśli budynek ma kilku właścicieli, wniosek składa każdy ze współwłaścicieli lub jeden ze współwłaścicieli dołączając jednocześnie pełnomocnictwo w formie pisemnej uprawniające do reprezentowania pozostałych współwłaścicieli.

 

Maksymalnie dotacja może wynieść do 50% poniesionych, udokumentowanych przez Wnioskodawcę kosztów realizacji zadania, w kwocie nie wyższej niż 5 000,00 zł.

Dotacja zostanie wypłacona po zakończeniu zadania, po złożeniu wniosku o rozliczenie dotacji.

Warunkiem otrzymania dotacji jest likwidacja wszystkich źródeł ogrzewania na paliwo stałe. 

Wzór wniosku o udzielenie dotacji i inne niezbędne dokumenty dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lubartów, na miejskiej stronie internetowej oraz w Biurze Obsługi Mieszkańców. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udzielania dotacji można uzyskać pod numerami telefonu: 81 854 46 20, 81 854 46 22.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.