Reklama

Kochasz? Jedź ostrożnie - Walentynki 2018

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lublinie

Kochasz? Jedź ostrożnie - Walentynki 2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właśnie dzisiaj, w dzień zakochanych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Lublinie i KPP w Lubartowie zorganizowali i przeprowadzili akcję dedykowaną bezpieczeństwu w ruchu drogowym „Kochasz? Jedź ostrożnie". Do policyjnych działań przyłączyli się także pracownicy Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, którzy rozdawali kierującym serduszka oraz Radio ESKA, na antenie którego można było przesłać walentynkowe życzenia.

W ubiegłym roku na drogach naszego województwa doszło do 1245 wypadków, w których zginęło 156 osób. Za każdym z tych śmiertelnych wypadków kryje się ludzka tragedia, smutek i rozpacz bliskich ofiar.

Policjanci dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg wykorzystują każdą okazję by mówić o skutkach nieostrożnych zachowań na drodze, o bagatelizowaniu przepisów ruchu. Właśnie dzisiaj przy okazji Walentynek funkcjonariusze chcieli przypomnieć wszystkim, że uczucia wiążą się z odpowiedzialnością i troską o naszych bliskich także podczas podróży.

Podczas akcji i prowadzonej kontroli mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie przez kierowców dozwolonej prędkości, na stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów .

Przy okazji kontroli policjanci i przedstawiciele Muzeum Zamoyskich w Kozłówce wręczali kierowcom drobne upominki - samochodowe serduszka z napisem „Kochasz? Powiedz Stop Wariatom Drogowym" oraz serduszka antystresowe.

Kierowcy mogli w tym szczególnym dniu pozdrowić na antenie Radia ESKA swoich najbliższych i przesłać im walentynkowe życzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE