Jeden potrącił kobietę na pasach, drugi wjechał w znak drogowy i drzewo

wiadomosci W ubiegły weekend na terenie naszego rejonu doszło do dwóch groźnych wypadków drogowych.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 14 września 2020 11:46 | Aktualizacja: 14 września 2020 11:46

Do pierwszego zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę w godzinach wieczornych w Lubartowie na ulicy Lipowej. 48-letni kierujący samochodem marki Renault jadąc w kierunku centrum Lubartowa najechał na znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych 35-letnią kobietę. Piesza ze względu na doznane obrażenia została przetransportowana do szpitala w Lubartowie. Kierujący Renault nie doznał żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Piesza znajdowała się pod działaniem alkoholu. Na miejscu policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego.

 

Do drugiego zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach południowych w Łucce Kolonii. 32-letni kierujący samochodem marki Dacia jadąc w kierunku Lublina stracił panowanie nad swoim samochodem zjechał na pobocze uderzając w znak drogowy a  następnie w drzewo. W wyniku zdarzenia do  cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejsce wezwany został śmigłowiec LPR. Kierujący Dacią był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.