Integracja pierwszoklasistów z II LO [GALERIA]

wiadomosci Powszechnie znaną tradycją II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie jest organizacja obozu integracyjnego dla uczniów klas pierwszych na początku nauki w nowej dla nich szkole.

IILO

Opublikowano: 8 września 2020 09:36 | Aktualizacja: 8 września 2020 09:37

Zajęcia i zabawy, prowadzone na szkolnym boisku przez Justynę Świderską-Niedobit oraz Konrada Pciana, miały na celu lepsze poznanie uczniów w obrębie własnej klasy oraz kształtowanie współpracy z nowym wychowawcą. Młodzież wymyślała piosenki, przygotowywała logo oraz hasła prezentujące profil ich klasy, tworzyła portret wychowawcy, a także typowała swojego przedstawiciela na króla pierwszoklasistów. Wyjątkowych wrażeń dostarczył niezapomniany „Taniec z gwiazdami II LO”, podczas którego chłopcy z poszczególnych klas, w przebraniu, improwizowali kroki do różnych rodzajów tańca towarzyskiego, a nawet baletu. Wykonywaniu wszystkich zadań towarzyszyły śmiech i dobry humor.

 

Tegoroczna integracja, choć zorganizowana w niecodziennych okolicznościach i w ograniczony, ze względu na bezpieczeństwo, sposób, wywołała ogromną radość i została doceniona przez wszystkich pierwszoklasistów. Taka forma zajęć z pewnością zaowocuje nowymi znajomościami i pozwoli uczniom poczuć się pewniej w nowym dla nich środowisku.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 12 dni temu | ocena +1 / -0

    rodzic

    Gratuluję pomysłu. II LO może być wzorem dla innych szkół