Lublin: De Mono zagrało w skansenie ramach Lata z Radiem Z okazji 50-lecia "Lata z Radiem" radiowa Jedynka wyruszyła w wakacyjną trasę koncertową. Na jej mapie znalazło się Muzeum Wsi Lubelskiej, w którym zrealizowano akustyczny koncert grupy De Mono. Będzie można go obejrzeć w tym tygodniu. (...)