Politechnika Lubelska łączy siły z Centralnym Ośrodkiem Informatyki. "Potrzebujemy kadr" Politechnika Lubelska i Centralny Ośrodek Informatyki podpisały porozumienie. Uczelnia podkreśla, że w świecie, w którym logujemy się do banku, podpisujemy dokumenty i płacimy rachunki online, bezpieczeństwo w sieci staje się równie ważne jak bezpieczeństwo w świecie rzeczywistym. (...)