Gmina Nałęczów: Funkcjonariusze w pogoni za zbiegłymi ... końmi Funkcjonariusze z Nałęczowa na nudę nie narzekają. Przekonali się o tym m.in. w miniony weekend, kiedy otrzymali zgłoszenie o dwóch koniach, biegnących drogą wojewódzką w kierunku Lublina... Między pędzącymi pojazdami. Z pomocą policjantom przyszedł jeden z mieszkańców gminy Wojciechów i (...)