Reklama

Reklama

Zbliża się stulecie Lewartu Lubartów, szukamy pamiątek

Opublikowano: 15 listopada 2020 11:13
Autor: PP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Dziennikarz sportowy Piotr Podleśny poszukuje pamiątek po Lewarice Lubartów z okazji stulecia klubu.

Reklama

Zbliżające się stulecie MKS Lewart Lubartów sprawia, że coraz bardziej poszukiwane są pamiątki z dawnych lat. Wspólnymi siłami portalu HistoriaLewartu.pl oraz lubartowskich mediów – Tygodnik Lubartowiak, Wspólnota Lubartowska oraz Lubartow24.pl postanawiamy rozszerzyć te poszukiwania I dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

 

 

Obecnie skupiamy się na pierwszych latach funkcjonowania klubu od 1923 do 1939 roku. Zachęcamy do kontaktu rodziny zawodników, którzy byli pionierami piłkarstwa w naszym mieście.

Pamiątki można przynieść do siedziby Tygodnika Lubartowiak. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z autorem HistoriLewartu Piotrem Podleśnym telefon 535 789 777

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.