Tylko punkt Lewartu

Lubartowianie mieli wymarzoną sytuację, jednak tylko podzielili się punktami z ŁKS-em Łagów | foto Piotr Wołowik

sport Po 48 minutach Lewart wygrywał 2:0 z ŁKS-em Łagów. Skończyło się remisem.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 26 sierpnia 2020 17:47 | Aktualizacja: 26 sierpnia 2020 17:48

Podopieczni Tomasza Bednaruka prowadzili od 33 minuty, kiedy po rzucie rożnym Dawida Pożaka piłkę do siatki skierował Łukasz Najda. Druga połowa zaczęła się znakomicie. Ponownie z kornera dośrodkował Pożak, a Szymon Pietras, czyli bramkarz ŁKS-u Łagów tak interweniował, że piłka wpadła do siatki.

Goście zmniejszyli straty w 56 minucie. Po dograniu z boku do siatki trafił Amarildo Leirosa Junior, zaś wynik spotkania na 2:2 ustalił w 89 minucie kapitan Adam Imiela.

Lewart z ośmioma punktami plasuje się na piątej pozycji.