Stal Poniatowa - Polesie Kock. Wysoka porażka z liderem okręgówki

Autor: | Zdjęcie: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Stal Poniatowa - Polesie Kock. Wysoka porażka z liderem okręgówki - Zdjęcie główne

foto Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Sport Wynikiem 4:0 na korzyść gospodarzy zakończyło się niedzielne wyjazdowe spotkanie Polesia, które zagrało z liderującą w tabeli KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej Stalą Poniatowa.

Podopieczni trenera Grzegorza Białka stanęli w niedzielę przed bardzo trudnym zadaniem. Mierzyli się bowiem z bezwzględnym liderem KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej. Stal miała przed tym spotkaniem na koncie komplet punktów.

Niespodzianki nie było. Polesie przegrało w delegacji 0:4, choć długo dosyć skutecznie broniło dostępu do własnej bramki. Poniatowianie otworzyli wynik meczu w 19. minucie, ale na następnego gola trzeba było czekac do 71. minuty. Kolejne dwie bramki padły w przeciągu kilku kolejnych minut.

- Szkoda naszych sytuacji bramkowych, Arkadiusz Adamczuk nie miał swojego dnia w niedzielę. Rywale byli lepsi, ale rozmiar ich zwycięstwo jest zbyt duży - podsumowuje Grzegorz Białek, trener Polesia Kock.

Stal Poniatowa - Polesie Kock 4:0 (1:0)
Bramki: Stalęga 19', Filipczuk 71', Kaczmarek 75', Parada 79'.
Stal: Dejko - Hurenko, Pyda II (80' Żyszkiewicz), Radziejewski (82' Węgorowski), Pikuła, Filipczuk (80' Kucharski), Murat (78' Szczawiński), Kaczmarek (78' Parada), Tkaczyk, Poleszak, Stalęga.
Polesie: Parzyszek - Dobosz, Golda, Feret, Rukasz, Białek (80' Domański), Pożarowszczyk, Pikul, Kwiatkowski (85' Majerek), Kobiałka (65' Ogórek), Adamczuk.
Żółte kartki: Dejko - Adamczuk, Pożarowszczyk.