Polesie Kock - Wisła Annopol. Wielkie rozczarowanie na boisku treningowym

Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Polesie Kock - Wisła Annopol. Wielkie rozczarowanie na boisku treningowym - Zdjęcie główne

Spotkanie zostało rozegrane na boisku treningowym Polesia, bo na płycie głównej nie skoszono trawy | foto Pixabay

Sport Fatalny początek sezonu w KEEZA Lubelskiej Klasie Okręgowej w wykonaniu Polesia. Drużyna z Kocka przegrała trzeci mecz z rzędu.

Ostatnia w tabeli Wisła Annopol była w niedzielę przeciwnikiem Polesia, które po dwóch rozegranych dotychczas meczach miało zero punktów na swoim koncie. Goście także legitymowali się przed tym spotkaniem zerowym dorobkiem.

Wynik otworzyli goście. Osłabieni brakiem kilku ważnych graczy gospodarze wyrównali w 30. minucie za sprawą gola Adriana Pikula. Mecz wygrali jednak zawodnicy Wisły, którzy już w pierwszej swojej akcji w drugiej połowie meczu strzelili gola na 2:1.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku treningowym Polesia, bo na płycie głównej nie skoszono trawy.

- Nie był to nasz dobry mecz, ciężko było skruszyć obronę przeciwnika po stracie drugiego gola. Rywale nastawili się na kontrę. Przy stałych fragmentach gry brakowało nam szczęścia. Przegraliśmy mecz, którego nie mieliśmy prawa przegrać - komentuje Grzegorz Białek, trener Polesia Kock.

Polesie Kock - Wisła Annopol 1:2 (1:1)
Bramki: Pikul 30' - 20', 46'.
Polesie: Parzyszek - Dobosz, Zieliński, Feret, Golda, Domański (70' Ogórek), Majcher (65' Kwiatkowski), Muzyka, Pikul, Kobiałka, Białek.
Żółte kartki Polesia: brak.
Czerwona kartka: zawodnik Wisły, po meczu (za niesportowe zachowanie).

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM WYDANIU WSPÓLNOTY LUBARTOWSKIEJ (7. WRZEŚNIA), DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL