Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Polesie Kock - Janowianka Janów Lub. Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie  - Zdjęcie główne

Drużyna z Kocka przegrała 0:3 i była to dziewiąta porażka Polesia w tym sezonie | foto DSM/Archiwum

Sport Wyraźna porażka Polesia z faworytem. Rywalizujący w KEEZA Lubelskiej Klasie Okręgowej zawodnicy drużyny z Kocka przegrali w sobotę 0:3 na własnym boisku z Janowianką Janów Lubelski.

W pierwszym ligowym meczu w tym roku Polesie przegrało na wyjeździe z Piaskovią Piaski. W drugiej wiosennej kolejce przed podopiecznymi trenera Fabiana Cioka było kolejne trudne zadanie, bo do Kocka przyjechała walcząca o awans do IV ligi Janowianka Janów Lubelski.

I goście szybko rozstrzygnęli losy sobotniego meczu. Po nieco ponad 30. minutach gry było już po wszystkim, bo Janowianka prowadziła 3:0. Osłabione brakiem kilku graczy Polesie - brakowało m.in. Michała Białka, Pawła Goldy i Kacpra Niedzieli - nie było w stanie przełamać defensywy gości.

Drużyna z Kocka przegrała 0:3 i była to dziewiąta porażka Polesia w tym sezonie. Po 17. meczach Adamczuk i spółka mają 22 punkty i są na ósmym miejscu w tabeli. W następnej kolejce kocczanie pojadą do Belżyc na mecz z Unią. To spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 3 kwietnia. Start o godz. 15.

Polesie Kock - Janowianka Janów Lub. 0:3 (0:3)