Lewart zrewanżuje się liderowi? Niewęgłowski: Postaramy się wysoko zawiesić poprzeczkę - Zdjęcie główne

Sport Przed ekipą z Lubartowa kolejny mecz o punkty. W sobotę o godz. 15:00 podopieczni Grzegorza Białka rozpoczną bój ze Świdniczanką Świdnik.

Przed tygodniem biało-niebiescy przegrali 0:3 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. - Zbyt szybko straciliśmy pierwszą bramkę. Pomimo to, w pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała źle. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Po przerwie wyglądaliśmy bardzo blado, a rezultatem były stracone kolejne dwa gole - mówi Jakub Niewęgłowski, obrońca Lewartu.

Przed zespołem duże wyzwanie. - Na pewno postaramy się wysoko zawiesić poprzeczkę przeciwnikowi i powalczyć o korzystny rezultat. Z jakim skutkiem? Okaże się jutro po ostatnim gwizdku. Świdniczanka to jedna z najlepszych drużyn w lidze. Strzelają dużo bramek, natomiast tracą ich bardzo mało. Mają wielu zawodników z doświadczeniem w wyższych ligach - dodaje.

W sobotnim spotkaniu nie zagrają: kontuzjowany Adrian Pikul oraz chory Sebastian Rejmak. - Wierzę, że powalczymy o korzystny wynik. Postaramy się, by po ostatnim gwizdku towarzyszyły nam fajne humory. Zapraszam na trybuny naszego obiektu - kończy.