Lewart zagra, ale bez trenera

Tomasz Bednaruk będzie musiał pozostać w domu | foto Piotr Wołowik

sport Mecz Lewartu ze Stalą w Stalowej Woli odbędzie się.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 18 września 2020 16:48 | Aktualizacja: 18 września 2020 16:48

Spotkanie zostało zaplanowane na 19 września (sobota) na godz. 19:38. Biało-niebiescy zagrają bez trenera Tomasza Bednaruka, który profilaktycznie został poddany kwarantannie. Zespół poprowadzi asystent Dawid Pożak, któremu pomoże trener juniorów młodszych Waldemar Bednarczyk.

Rano informowaliśmy, iż może nie dojść do boju. Bednaruk od 17 września przebywa na kwarantannie. Opiekun biało-niebieskich prowadził lekcje z jednym z uczniów w szkole w Lublinie, który przeszedł test na koronawirusa i dał wynik pozytywny. - Jestem pod obserwacją. Czekamy na decyzję odnośnie spotkania. Miałem zajęcia z klasą na świeżym powietrzu. Zarażony uczeń wówczas nie ćwiczył i nie miałem z nim dużego kontaktu, ale muszę stosować się do przepisów i nie mogę wychodzić z domu - mówi opiekun lubartowian.

 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -1

    Wirus jest wszedzie .

    To co z cala druzyna .Zajecia byly prowadzone bez kontaktu.I ze szkoly tez na przerwie nie bral sziennika?