Lewart wygrywał. Motor II strzelał w końcówce

Lewart wygrywał. Motor II strzelał w końcówce - Zdjęcie główne

Sport Druga przegrana lubartowian w sezonie. Podopieczni Tomasza Mitury ulegli 1:2 ekipie ze stolicy województwa lubelskiego, która z kompletem punktów przewodzi stawce.

Starcie zaczęło się znakomicie dla biało-niebieskich. W 15 minucie do siatki trafił Damian Kuzioła, kończąc głową dośrodkowanie Aleksa Aftyki. Dla "Krałcza" to pierwszy gol po czteroletnim pobycie w Lubliniance Lublin. Dobry wynik dla naszych utrzymywał się do 73 minuty. Wówczas Damiana Podleśnego pokonał Mikołaj Kosior, który z prawej strony boiska oszukał obrońcę, zszedł do środka i uderzył po krótkim rogu. Chwilę później Motor II prowadził i jak się okazało zdobył zwycięską bramkę. Po przerzucie z prawej strony na lewą, "obciął" się jeden z defensorów lubartowian, a gracz przyjezdnych dał wsteczne podanie do Macieja Baryły, który uderzył po długim rogu.

Lewart Lubartów - Motor II Lublin 1:2 (1:0)

Bramki: Kuzioła 15` - Kosior 73`, Baryła 77`.

Lewart: Podleśny - Tomasiak (74` Urban), Niewęgłowski, Kuzioła, Iskierka, Michałów (86` Duda), Gliniak, Majewski, Żuk (71` Zdunek), Aftyka (78` Bednarczyk), Bielecki (46` Lipski).

Żółte kartki: Majewski, Aftyka.