Lewart lubi grać z Bratem. Barszczyk z debiutanckim trafieniem

Lewart lubi grać z Bratem. Barszczyk z debiutanckim trafieniem - Zdjęcie główne

Sport Gracze Lewartu mogą odetchnąć. Po zwycięstwie w Siennicy Nadolnej podopieczni Grzegorza Białka zapewnili sobie utrzymanie w IV lidze.

W pierwszym spotkaniu biało-niebiescy wygrali 7:0. W niedzielę padł identyczny wynik. - Wykonaliśmy nasz obowiązek i zapewniliśmy sobie grę na tym samym poziomie rozgrywkowym w przyszłym sezonie. Wynik pokazuje, która drużyna była lepsza. Wygraliśmy zasłużenie. Od początku dyktowaliśmy warunki. Już do przerwy mieliśmy cztery gole przewagi. Bałem się, że moi gracze rozluźnią się po przerwie. Na szczęście myliłem się. Dążyli do strzelania kolejnych bramek - mówi opiekun Lewartu.

Pierwszy gol Maksa

Wynik meczu ustalił Maksymilian Barszczyk. Wychowanek GKS-u Niemce pochodzący z Woli Sernickiej zdobył debiutanckiego gola w IV lidze.

Brat Siennica Nadolna - Lewart Lubartów 0:7 (0:4)

Bramki: Pikul 6', Duda 23', Żelisko 37', Koneczny 45', Aftyka 72', Niewęgłowski 76', Barszczyk 84'.

Lewart: Podleśny - Iskierka, Jemioł, Niewęgłowski, Michałów, Koneczny (46' Kamiński), Ciechański (74' Lato), Majewski (46' Aftyka), Duda (62' Bednarczyk), Żelisko (62' Barszczyk), Pikul.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.