Reklama

Weź dofinasowanie na wymianę starego pieca!

Opublikowano:
Autor:

Weź dofinasowanie na wymianę starego pieca! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PROMOWANE Zgodnie z tym, o czym informowaliśmy w poprzednim wydaniu, coraz bliżej do końca terminów na wymianę starych kotłów na ekologiczne źródła grzania.

 

Niestety nie wszyscy wiedzą jak się do tego zabrać w związku z obowiązkiem wymiany pieców, również nie są świadomi możliwości otrzymania dofinansowania z rządowych programów. Jednym z nich jest program „Czyste Powietrze”, zakładający poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródła ciepła. Dodatkowo za jego pomocą można uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji budynku mieszkalnego.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

Program skierowany jest dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Znaczy to że dofinansowanie może otrzymać praktycznie każdy kto wyrazi taką chęć i posiada własny dom.Istniejeteż możliwość otrzymania dofinansowania w momencie prowadzenia w obiekcie działalności gospodarczej

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać dotację?

Oprócz wyżej wymienionych istnieją kryteria finansowe określone jako dwa progi dofinansowania dzięki którym możemy otrzymać 30000zł lub 37000zł do termomodernizacji budynku i wymiany źródła ciepła. Program Czyste Powietrze wyróżnia podstawowy lub podwyższony próg dofinasowania. Oznacza to że pod uwagę brane są dochody za poprzedni rok a każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie.

Jak można złożyć wniosek?

Można tego dokonać samodzielnie jednak jeden błąd w dokumentacji skutecznie uniemożliwia podjęcie dalszych prób. Niestety wnioskodawca ma tylko jedno podejście i nie ma możliwości wprowadzenia poprawek. Wniosek można złożyć przez Internet lub wysłać go do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej obejmującego swoim działaniem teren województwa, w którym zlokalizowany jest budynek.

A My? My zrobimy to za Ciebie!

            Jesteśmy jedyną firmą która przez cały proces przeprowadzi Cię niemalże bez wychodzenia z domu i wizyt w urzędach. W momencie podjęcia przez Ciebie decyzji o chęci wymiany źródła ciepła wykonaj jeden telefon, umów się na bezpłatny audyt i otrzymaj naszą poradę oraz wsparcie.

Przygotujemy za Ciebie nieodpłatnie wniosek i zagwarantujemy otrzymanie dofinansowania w programie Czyste Powietrze. Weźmiemy również na swoje barki koszty dofinansowania co oznacza że inwestujesz jedynie wkład własny pomniejszony o dotację. Nie czekaj gdyż rok 2022 jest tuż za rogiem a to oznacza kończący się czas na pozbycie się starego pieca!

Nasz adres: ul.  CHEMICZNA 8G LUBLIN TEL: 81 440 24 44  www.AleGrzanie.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy