Reklama

Wszędzie straszy się Paśnikiem

Opublikowano:
Autor:

Wszędzie straszy się Paśnikiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura - Nie ma obaw o pracę, zalecałbym spokój, bo Paśnikiem straszą wszędzie, za chwilę w PGK, PEC, w szkołach,  mówi się kto za kogo - to jest bujda na resorach. Jestem człowiekiem,  który nie będzie robił rewolucji. Oczywiście, jeśli ocenimy, że coś działa źle, to będziemy musieli podjąć drastyczne kroki, ale w tej chwili nie mówmy o zwolnieniach - mówi Wspólnocie Krzysztof Paśnik, który 23 listopada obejmie urząd burmistrza Lubartowa.

W: Czy będzie chciał Pan przeprowadzić reorganizację pracy urzędu?

- W tej chwili za wcześnie o tym mówić. Po zaprzysiężeniu będę chciał się spotkać z urzędnikami, porozmawiać z każdym z kierowników i naczelników. Przedstawię im moją wizję funkcjonowania urzędu. Zobaczymy, czy im ta wizja przypadnie do gustu. Wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć na ten temat.

W: Pojawiają się komentarze, że po zmianie sytuacji politycznej w województwie, w Lubartowie może nastąpić desant zwolnionych pracowników z Urzędu Marszałkowskiego.

- Słyszałem tylko, że z powiatu. Dementuje te plotki - nie ma takich planów i nie będzie. Na pewno nikt z obecnych włodarzy powiatu nie będzie zatrudniony. Będą pracowali specjaliści, ludzie z dużym dorobkiem, znający się na danych dziedzinach, na funkcjonowaniu urzędu. Co do personaliów - mamy naczelników, kierowników. Tak jak wspomniałem wcześniej, jeśli będą chcieli realizować mój pomysł na miasto, droga do współpracy jest otwarta.

W: W swoim programie wyborczym zakładał Pan, że zostaną zmniejszone ceny odbioru śmieci. Kiedy w listopadzie 2019 r. będziemy podsumowywać pierwszy rok nowej kadencji - ile śmiecie będą kosztowały?

 

Odpowiedź na to pytanie oraz wiele innych w papierowym wydaniu Wspólnoty Lubartowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE