Reklama

Pożegnanie z mundurem

Opublikowano:
Autor:

Pożegnanie z mundurem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę policjanta. Z mundurem pożegnał się policjant ruchu drogowego asp. szt. Marek Niedziela. W obecności kadry kierowniczej jednostki, policjantów i pracowników cywilnych odbyło się uroczyste pożegnanie.

Wczoraj po 25 latach służby z mundurem rozstał się asp. szt. Marek Niedziela- policjant Wydziału Ruchu Drogowego w Lubartowie. Policjant ten od samego początku związany był z Wydziałem Ruchu Drogowego awansując poprzez kolejne stanowiska- referenta, kontrolera ruchu drogowego i asystenta.. W roku 2009 jako reprezentant Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie wziął udział w XXII Edycji konkursu Policjanta Ruchu drogowego. W ramach eliminacji  na szczeblu wojewódzkim został wyłoniony jako reprezentant województwa lubelskiego na finał krajowy konkursu. W finale wywalczył miano najlepszego policjanta ruchu drogowego zajmując drużynowo zaszczytne drugie miejsce w kraju. Natomiast w 2012 roku zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej, zajął pierwsze miejsce XXV edycji- Policjant Ruchu Drogowego 2012.

    W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Lubartowie mł. insp. Andrzej Antoniewski, Zastępca Komendanta nadkom. Norbert Romanek, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Artur Garbacz, Naczelnicy i Kierownicy ogniw służbowych a także policjanci i pracownicy cywilni KPP w Lubartowie. Padło wiele ciepłych słów i podziękowań za lata dobrej, pełnej zaangażowania służby.  Odchodzący na emeryturę policjant również podziękował wszystkim za lata wspólnej służby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE