Reklama

Posłowie PO w Lubartowie wzywali do głosowania na Trzaskowskiego

Opublikowano:
Autor:

Posłowie PO w Lubartowie wzywali do głosowania na Trzaskowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura - Dzisiaj jest "piątek dla Rafała" - powiedziała posłanka Joanna Mucha podczas spotkania w restauracji "Stara Łaźnia". Wraz z nią przyjechali posłowie Michał Krawczyk i Marta Wcisło.

Politycy PO przyjechali do Lubartowa dzisiaj, w ostatnim dniu kampanii wyborczej przed I turą wyborów prezydenckich. Skupili się nad tym, jak przekonywać do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w przewidywanej II turze wyborów.

- Należy mówić, że nawet wyborcy PiS nie chcą, żeby Jarosław Kaczyński pociągał za wszystkie sznurki. Są jeszcze trzy bezpieczniki demokracji: wymiar sprawiedliwości, chcemy, żeby działał sprawiedliwie. Tego chcą wszyscy Polacy, nie chcą, żeby został zawłaszczony przez partię rządzącą. Samorząd - nie chcemy, żeby burmistrz czy wójt był przywożony w teczce z Warszawy. Wolne media: gdyby PiS próbował się zamachnąć na media prywatne, to Rafał Trzaskowski zawetuje tę ustawę - przekonywała Joanna Mucha.

- Postawmy sobie za cel, żeby każdy przekonał 2-3 osoby do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w II turze - mówił poseł Krawczyk.

- Rafał Trzaskowski chce zasypywać podziały - mówiła posłanka Wcisło. Przekonywała, że jest dobrym kandydatem, bo jako prezydent Warszawy zna m.in. problemy samorządu lokalnego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE