Reklama

Kończy się kadencja dyrektora Mariana Bobera, jest konkurs na dyrektora SP 3

Opublikowano:
Autor:

Kończy się kadencja dyrektora Mariana Bobera, jest konkurs na dyrektora SP 3 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Do 16 kwietnia mogą składać dokumenty chętni na stanowisko dyrektora SP 3. W związku ze zbliżającym się końcem kadencji dyrektora Mariana Bobera Urząd Miasta ogłosił konkurs na dyrektora.

Marian Bober jest wieloletnim dyrektorem SP 3. W dobiegającej końca kadencji objął stanowisko z przeszkodami - w czerwcu 2014 r. wygrał konkurs, ale burmistrz Janusz Bodziacki powierzył mu obowiązki tylko na rok. W październiku tego roku wojewoda unieważnił zarządzenie burmistrza. Janusz Bodziacki odwołał się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, ale sąd podtrzymał stanowisko wojewody. W styczniu 2015 r. burmistrz wydał więc kolejne zarządzenie, w którym powierzał Marianowi Boberowi obowiązki dyrektora na pełną kadencję. Kończy się ona 31 sierpnia 2019 r.

Do konkursu może przystąpić osoba, która jest nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym oraz spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.

Kandydatów oceni komisja konkursowa, którą powoła burmistrz Krzysztof Paśnik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE