Reklama

Jak zginęła Małgorzata?

Opublikowano:
Autor:

Jak zginęła Małgorzata? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Na greckim wybrzeżu znaleziono zwłoki zaginionej przed trzema laty Małgorzaty Jędrzejewskiej z powiatu lubartowskiego. Potwierdziły to badania DNA. - Chcemy się dowiedzieć, jak zginęła - mówi rodzina zmarłej.

- Nie miała dużych bagaży, zabrała torbę, jak wsiadła do samolotu, to napisała esemesa - wspomina matka zaginionej dziewczyny.

 

 Wyleciała z lotniska Warszawa-Modlin

Małgorzata Jędrzejewska, 27-letnia wówczas mieszkanka Zabiela w gminie Niedźwiada, wyleciała do Grecji z Modlina 17 listopada. Samolot wylądował w Atenach. Dlatego potem w komunikatach podawano to miasto jako miejsce zaginięcia. Ukazały się one m.in. na stronie internetowej organizacji polonijnej w Grecji.

  Rodzina Jędrzejewskich mieszka w Zabielu, w  domu niedaleko torów. O tym, że znaleziono zwłoki Małgorzaty, dowiedziała się od polskich policjantów przed trzema tygodniami.

 - Otrzymaliśmy  potwierdzenie, że profil DNA pasuje do zaginionej mieszkanki powiatu lubartowskiego - mówi Ewelina Skorupska, rzecznik  prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Potem z ambasady polskiej w Grecji rodzina dowiedziała się, że tamtejsza policja 5 czerwca otrzymała wyniki potwierdzające, czyje szczątki znaleziono w wodzie, informacja została przekazana do Polski. Nasi śledczy chcieli się dowiedzieć kolejnych szczegółów.  Potem zawiadomili bliskich zaginionej pod Lubartowem.

 

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE