Reklama

Reklama

Sesja Rady Powiatu Lubartowskiego. Władze ocenią sytuację i program naprawczy szpitala

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: DSM

Sesja Rady Powiatu Lubartowskiego. Władze ocenią sytuację i program naprawczy szpitala - Zdjęcie główne

foto DSM

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Trwa sesja Rady Powiatu Lubartowskiego. W porządku posiedzenia znalazło się kilka punktów dotyczących spraw szpitala w Lubartowie.

Reklama

Radni obradują w Pałacu Sanguszków od godz. 13. W porządku sesji znalazły się sprawy związane z lubartowskim SPZOZ-em. 

Chodzi o sprawozdanie roczne z wykonania planu finansowego, rozpatrzenie projektu, podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programu naprawczego, zmianę statutu SPZOZ-u, powołanie przedstawiciela powiatu do komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa czy powołanie Rady Społecznej działającej przy szpitalu w Lubartowie. Będzie też podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na dyrektora SPZOZ-u.

Ponadto w porządku obrad znalazły się m.in. sprawozdanie roczne z wykonania planu finansowego Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie za 2022 rok czy podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie utworzenia i nadania Regulaminu Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Lubartowskiego.

Sesja jest transmitowana na żywo w internecie (TUTAJ). 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy