Reklama

Reklama

Powiat lubartowski: W środę sesja Rady Powiatu. Zmienią Radę Społeczną szpitala

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Screen z esesja.tv

Powiat lubartowski: W środę sesja Rady Powiatu. Zmienią Radę Społeczną szpitala - Zdjęcie główne

foto Screen z esesja.tv

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Przed nami pierwsza sesja Rady Powiatu Lubartowskiego zwołana przez nowego przewodniczącego - Jerzego Zwolińskiego.

Reklama

Podczas poprzedniego spotkania radnych dokonano zmiany władz powiatu lubartowskiego. 10 października Rada Powiatu wybrała nowego starostę - Tomasz Marzęda zastąpił odwołaną Ewę Zybałę. Wicestarostą wybrano Jacka Pożarowszczyka, w skład Zarządu Powiatu weszła jeszcze trójka członków: Lucjan Mileszczyk, Ryszard Wójcik i Jan Zaworski. W roli przewodniczącego Rady Powiatu Tomasza Marzędę zastąpił Jerzy Zwoliński.

Nowy przewodniczący zwołał na środę, 16 listopada, kolejną sesję Rady Powiatu. W porządku obrad znalazła się m.in. zmiana składu Rady Społecznej SPZOZ-u w Lubartowie - to gremium opiniujące i doradcze dla władz szpitala, w jego skład wchodzą m.in. członkowie władz powiatu. 

Do tego podczas sesji zostanie przedstawiona informacja dotycząca funkcjonowania Domu Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim. 

Początek sesji, która odbędzie się w Sali Rycerskiej Pałacu Sanguszków, o godz. 13. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy