Opublikowano: Aktualizacja:

Pływacy z II LO w Lubartowie na Mistrzostwach Szkół Województwa Lubelskiego w pływaniu  - Zdjęcie główne

Informacje lubartowskieReprezentanci II LO startowali w stylu klasycznym.

W poniedziałek 13.12 .2021r. na obiekcie wodnym Aqua-Lublin odbyły się Mistrzostwa Szkół Województwa Lubelskiego w pływaniu. Naszą szkołę godnie reprezentowali Iga Goleń z klasy 1a oraz Hubert Kowalski z klasy IIa. Obydwoje startowali w swojej koronnej konkurencji, czyli w stylu klasycznym potocznie zwanym żabką. Warto wspomnieć, że już sam awans do finałów mistrzostw województwa to wielki sukces naszych pływaków.
Podsumowując Iga zwyciężyła w swojej serii i ostatecznie zajęła IX miejsce w województwie, a Hubert zajął czwarte miejsce w swoim wyścigu i zajął XIV miejsce w ogólnej klasyfikacji.
Opiekunem pływaków był pan Marcin Świderek.