Lubartów: mecz z Albanią na ekranie w kinie

Informacje lubartowskie Publiczność była niezbyt liczna, ale dobrze się bawiła. Oglądała zwycięstwo Polski z Albanią 1:0.

Lubartowski Ośrodek Kultury zorganizował oglądanie meczu Polska - Albania w kinie Lewart. Na transmisję spotkania w Tiranie przyszło około 20 osób. Był wśród nich także burmistrz Krzysztof Paśnik.

Chociaż grupa kibiców nie była liczna, dobrze się bawiła. Wszyscy cieszyli się ze zdobytej bramki, potem przez kilkanaście minut czekali na rozwój sytuacji  - mecz został przerwany po tym, jak albańscy kibice obrzucili polskich piłkarzy butelkami. Większość oglądających dotrwała do końca. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski 1:0.