Reklama

Reklama

Lubartów: Lucjan Mileszczyk zabrał głos w sprawie komentarzy o jego synu. "To podłe oszczerstwa, złożyłem doniesienie do policji"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Lubartów: Lucjan Mileszczyk zabrał głos w sprawie komentarzy o jego synu. "To podłe oszczerstwa, złożyłem doniesienie do policji" - Zdjęcie główne

- Stanowczo zaprzeczam, że mój syna prowadził jakiekolwiek i kiedykolwiek działania biznesowe ze szpitalem w Lubartowie - powiedział Lucjan Mileszczyk | foto DSM/Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Pod artykułami "Wspólnoty Lubartowskiej" dotyczącymi szpitala pojawiają się anonimowe komentarze dotyczące syna Lucjana Mileszczyka. Do kilku instytucji trafił też anonimowy donos w tej sprawie. Według informacji zawartych w tych komentarzach i donosie, syn członka Zarządu Powiatu miałby podejmować działania korupcyjne w związku z przetargami SPZOZ-u. Były wicestarosta publicznie zabrał głos w tej sprawie.

Reklama

Lucjan Mileszczyk odniósł się do sprawy podczas wtorkowej sesji Rady Powiatu Lubartowskiego. Oprócz pełnienia funkcji etatowego członka Zarządu Powiatu jest on także powiatowym radnym. 

- Ktoś próbuje zniesławić mnie w oczach opinii publicznej i robi to z ogromną starannością - powiedział Lucjan Mileszczyk przy mównicy podczas sesji Rady Powiatu Lubartowskiego, po czym pokazał kilka stron z wydrukowanymi, jak podkreślał, komentarzami Czytelników portalu internetowego "Wspólnoty Lubartowskiej".

- Dotyczą (rzekomych - przyp. red.) pewnych działań stricte korupcyjnych mojego syna za moim przyzwoleniem w powiązaniu z dyrekcją szpitala - wskazał członek Zarządu Powiatu. - Stanowczo zaprzeczam, że mój syn prowadził jakiekolwiek i kiedykolwiek działania biznesowe ze szpitalem w Lubartowie. Wszystkie komentarze dotyczące działań mojego syna Karola związane z zamówieniami publicznymi w naszym szpitalu są podłymi i niemającymi nic wspólnego z prawdą oszczerstwami - zastrzegł były starosta. 

- Mój syn Karol, od 28 września 2021 roku, czyli po półtora miesiąca po objęciu przez Mirosława Makarewicza funkcji w szpitalu w Lubartowie, nie prowadził żadnej działalności zawodowej w swojej firmie, ani w żadnej innej. Był na zwolnieniu chorobowym, potem na urlopie, potem miał zwolnienie ze świadczenia pracy, a od 22 września 2022 roku rozwiązał umowę o pracę - powiedział Lucjan Mileszczyk. 

Lucjan Mileszczyk podkreślił, że złożył doniesienie do policji. 

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM WYDANIU GAZETY "WSPÓLNOTA LUBARTOWSKA", DOSTĘPNYM OD 30 MAJA W PUNKTACH SPRZEDAŻY ORAZ NA E-PRASA.PL 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy