Reklama

Reklama

Jakub Ścierzyński z II LO w Lubartowie ze Stypendium Ministra Edukacji i Nauki w 2022 roku

Opublikowano:
Autor:

Jakub Ścierzyński z II LO w Lubartowie ze Stypendium Ministra Edukacji i Nauki w 2022 roku - Zdjęcie główne

Jakub Ścierzyński

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Jakub Ścierzyński jest w gronie 46 uczniów z województwa lubelskiego docenionych przez Ministra Edukacji.

Reklama

 

Jakub Ścierzyński uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie, decyzją Ministra Edukacji i Nauki otrzymał stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2021/2022.

 

Stypendium może być przyznane uczniowi, który m.in. uzyskał wybitne osiągnięcia edukacyjne, jest laureatem międzynarodowej olimpiady lub laureatem i finalistą olimpiady przedmiotowej o zasięgu ogólnopolskim lub turnieju, jest laureatem konkursu na pracę naukową, organizowanego przez instytucję naukową lub stowarzyszenie naukowe.

 

Jakub znalazł się w gronie 46 uczniów ze szkół województwa lubelskiego, którzy otrzymali stypendium. Są to uczniowie, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie w roku szkolnym 2021/2022.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy