Reklama

Reklama

GABRIELA GUZ laureatką XX Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego

Opublikowano: 20 stycznia 2021 09:37
Autor: ZS 2

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Gabriela Guz – uczennica klasy II a z I LO w Lubartowie od lat rozwija swój talent recytatorski. Jej pasji do żywego słowa nie ograniczyła nawet pandemia. Gabrysia po raz kolejny wzięła udział w zdalnym konkursie recytatorskim i otrzymała WYRÓŻNIENIE. Tym razem był to XX Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego organizowany przez Łukowski Ośrodek Kultury.

Reklama

 

W ubiegłym roku Gabrysia otrzymała NAGRODĘ w XXXVIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Józefa Czechowicza i poetów awangardy lubelskiej organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza w Lublinie i Fundację TEAM Teatrikon. Prestiżową nagrodą w tym konkursie był udział w ogólnopolskiej edycji, która również odbywała się zdalnie.

 

Talent recytatorski wiąże się także z umiejętnościami aktorskimi. Gabrysię mogliśmy oglądać w ubiegłym roku na naszej szkolnej scenie w spektaklach: „Zagrajmy o…” i „Jeszcze”. Miejmy nadzieję, że jeszcze przed wakacjami scena ożyje na nowo i pozwoli wykazać się talentem nie tylko Gabrysi, ale wszystkim uzdolnionym uczniom szkoły.

 

Gabrysiu, przyjmij gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów, a przede wszystkim wytrwałości w rozwijaniu pasji!

 

Pamiętajcie, chcieć to móc! Nie usypiajcie swoich talentów, rozwijajcie się i pozwólcie nam cieszyć się Waszymi sukcesami!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.