Reklama

Reklama

Dziś sesja Rady Miasta Lubartów. Pierwsza, którą poprowadzi Tomasz Krówczyński

Opublikowano:
Autor:

Dziś sesja Rady Miasta Lubartów. Pierwsza, którą poprowadzi Tomasz Krówczyński - Zdjęcie główne

Tomasz Krówczyński po raz pierwszy ma poprowadzić dziś obrady Rady Miasta

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Tomasz Krówczyński został wybrany przewodniczącym Rady Miasta na sesji 31 marca. Dziś jego debiut w roli prowadzącego obrady.

Reklama

Radni będą dziś obradować nad przyznaniem tytułu Zasłużonego dla Miasta Lubartowa - jest dziesięcioro kandydatów do tego tytułu. Może być przyznany Mateuszowi Baranowskiemu; Dorocie Bułgajewskiej-Muzyce; Marcie Migal; Grzegorzowi Poznańskiemu; Czesławowi Romańskiemu; Ewie Sędzimierz; Zbigniewowi Skrzypkowi; Wiesławowi Stępińskiemu; Małgorzacie Wronowskiej; Janowi Krzysztofowi Zaczkowi.

Inne sprawy, którymi zajmą się radni to m.in. wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji, wyrażenie zgód na kolejne umowy dzierżawy nieruchomości miejskich, odwołanie radnego ze składu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz uzupełnienie składu tej komisji, zmiany w budżecie, informacjia o kontroli Komisji Rewizyjnej w Szkole Podstawowej nr 4.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy