Reklama

Reklama

Bliźniacy z Jeleniej Góry znaleźli rodzinę w Lubartowie i pod Radzyniem. Słynni bracia - rowerzyści wypatrzeni przez krewnych w Telexpressie

Opublikowano:
Autor:

Bliźniacy z Jeleniej Góry znaleźli rodzinę w Lubartowie i pod Radzyniem. Słynni bracia - rowerzyści wypatrzeni przez krewnych w Telexpressie - Zdjęcie główne

Od lewej Bolesław Osipik, Iwona Osipik z Koszalina, Halina Bielaszewska, Wiesław Osipik, Bożena Osipik, Radek Osipik z Koszalina, Mieczysław Osipik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Rodzina Osipików spod Radzynia Podlaskiego oglądała "Teleexpress". Na ekranie pokazali się dwaj uczestnicy zjazdu bliźniaków - Bolesław i Mieczysław Osipikowie. - Może to nasi krewni? - pomyśleli mieszkańcy podradzyńskiej wsi.

Reklama

Mają po 73 lata i kochają rowery. Bolesław i Mieczysław Osipikowie z Jeleniej Góry są bliźniakami. Przejechali ponad pół miliona kilometrów. Do Lubartowa i w okolice Radzynia Podlaskiego przyjechali, żeby poznać krewnych.

Rodzinę znaleźli w ZSRR, krewnych z Polski nie znali

- Zamieszczamy na Facebooku swoje podróże rowerowe po Europie. Zamieściliśmy opis podróży na granicę trzech państw, Polski, Czech i Niemiec w rocznicę przystąpienia Polski do UE. W zeszłym roku byliśmy na zlocie bliźniaków. Pokazywali nas w "Teleexpressie"|, mówiliśmy o tych swoich podróżach. Wtedy syn pani spod Radzynia powiedział: jakichś Osipików pokazują, ciekawe czy to rodzina!  Dopiero kiedy na Facebooku zamieściliśmy opis podróży, napisali do nas.
Chcieli przyjechać już w 2020 r., plany pokrzyżowała pandemia. Zamiast przyjechać tu, pojechaliśmy do miejscowości Bliźniaki. My bliźniaki, wioska Bliźniaki - to jedziemy! Jeździmy też na zloty bliźniaków do Czarnkowa, ale w tym roku impreza nie odbędzie się, więc postanowiliśmy przyjechać wreszcie tutaj.
 
 
Całość w papierowym wydaniu Wspólnoty

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy