Reklama

Reklama

Artur Kuśmierzak przyjmuje mandat radnego Rady Miasta Lubartów

Opublikowano:
Autor:

Artur Kuśmierzak przyjmuje mandat radnego Rady Miasta Lubartów - Zdjęcie główne

Artur Kuśmierzak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje lubartowskie Artur Kuśmierzak wejdzie do rady na miejsce Jacka Tchórza.

Reklama

Radny Jacek Tchórz zrezygnował z mandatu. Był członkiem popierającego burmistrza klubu Wspólny Lubartów. Na jego miejsce wejdzie Artur Kuśmierzak, dotychczasowy naczelnik wydziału promocji Urzędu Miasta.

- Z poczuciem pełnej odpowiedzialności podjąłem decyzję, że przyjmę mandat radnego Rady Miasta Lubartów. Jako radny będę działał z zaangażowaniem. Przyjęcie mandatu, to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim szansa na wprowadzenie pozytywnych zmian i dostarczenie korzyści dla mieszkańców naszego miasta. Niektórzy radni z opozycji pokazali podczas uchwalania budżetu, że interesują ich jedynie polityczne gierki, a nie rzeczywiste dobro naszego miasta. Chcę, aby nasza praca była oparta na wiedzy i dobrych intencjach, a nie na emocjach i osobistych animozjach. Jeśli chodzi o ocenę pracy burmistrza, to oceniam ją bardzo wysoko i cieszę się z przyszłej współpracy na innym niż dotychczas poziomie. Jako radny deklaruję poparcie dla inicjatyw burmistrza Krzysztofa Paśnika, którego działania zmierzają w kierunku rozwoju naszego miasta. Jeśli chodzi o moje przyszłe plany zawodowe, to mam kilka możliwości, łącznie z tą, którą otrzymałem od władz samorządowych. Chodzi o wykorzystanie mojej wiedzy i dotychczasowego doświadczenia w pracy w miejskich jednostkach. Mam już pewne przemyślenia w tej kwestii, jednak ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła - informuje Artur Kuśmierzak. Przyjęcie przez niego mandatu oznacza, że liczba głosów popierajacych burmistrza nie zmieni się. Gdyby nie przyjął mandatu, następna w kolejce jest Grażyna Meksuła startująca z tej samek listy, ale postrzegana jako współpracująca z opozycyjnym wobec burmistrza  Jackiem Tomasiakiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy